SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Lagföräldrar 2019/2020
Lagkassa
Sofie Årsköld (Emilia)
sofie.arskold@gmail.com
070-617 7372

Funktionärsansvarig: 
Martin Garwicz (Isabella)
martin.garwicz@med.lu.se
073-404 6173

Sponsring: 
Mattias Forsell (Linnéa F)
mattias.forsell@gmail.com
073-804 1215

Klädansvarig: 
Eva Månsby (Astrid S)
eva@mansby.se
070-873 02 03

Försäljning: 
Nina Batez (Joline)
nina.batez@gmail.com
070-790 37 69

Kiosk/Café: TBD


Ledarna
Peer Larsson
070-6442826 peer.larsson@gmail.com

Mattias Svensson
070-9366529 mattias.svensson@alfalaval.com


Mikael Olsson, mv-tränare
073-336 24 27 seolmi@live.se




 
Våra Sponsorer